Na samotě u lesa 

Měly jsme jasnou představu. Všechno vymyšlené a naplánované. ,,Já vím, jak by mohlo vypadat naše logo!" ,,Já zase vím, kde sehnat ty bambusové kruhy." Konečně! No a ehm.... ,,Kdy přijedeš?" ,,No... já myslela, že přijedeš ty!" OK.
Sto kilometrů není taková dálka. Ale najděte si čas a najděte si volný den. 

O měsíc později na jihu Čech v krásné vesnické chalupě vznikají první BirdBell lapače. Motaly jsme, navlíkaly, uzlíkovaly, stříhaly. Vypily jsme hektolitry kávy, povídaly o létě, dovolených a snech.

Během víkendu jsme vytvořily pět BirdBell lapáčků. Super! Dalším krokem byl tento web, Facebook stránky a Instagram. Všechno už to máme, ale stále se učíme a ladíme poslední detaily. Chtěla bych rozepsat něco víc o našich začátcích, ale za poslední týden jsme toho stihly tolik, že mám v hlavně jenom konec. Myslím ten náš konec. Konec, kdy k vám dorazí balíček s hotovým BirdBell.

Dobře, pro dnešek už končím. Ale kdyby náhodou někoho zajímalo, jak to všechno s BirdBell vzniklo, tak mrkněte sem. Pokud vás zajímá, jaké materiály používáme, najdete to sekci Tvoření. A když se budete chtít dozvědět více o lapačích snů, jako třeba, na co byste měli při výběru myslet, mrkněte do sekce Jak si správně vybrat nebo nám jednoduše napište zprávu:
info@bird-bell.com

Mimochodem ty lapače, které vznikly na chalupě, jsme stokrát opravily, převázaly, vyměnily stuhy a krajky, nakonec vlastně vypadají úplně jinak... Lépe!

Jo a... Momentálně fotíme BirdBell lapáčky v dětských pokojíčcích a je to opravdu paráda. Máte se na co těšit.

K&A