Náramky


Chceme udělat radost i maminkám respektive komukoli, kdo od nás BirdBelláčka objedná. Začaly jsme pracovat na jednoduchých náramcích s minerálním kamenem. Náramky tvoříme nejen aby zdobily vaše zápěstí a dělaly radost, ale hlavně proto, aby předávaly energii, kterou v sobě minerální kameny ukrývají. 

Dalším moc důležitým důvodem je propojení s miminkem a jeho lapačem. Zvolený minerál v náramku, by měl odpovídat minerálku ve znamení vašeho miminka, aby energie mohla správně proudit. Náramek BirdBell


Náramek s perleťovým ptáčkem a pozlaceným srdíčkem.

Náramky jsou na šňůrce a velikost je nastavitelná díky posuvnému uzlíku. 

250,-

Minerální náramky


Tři minerální kameny vedle sebe. Můžete i mixovat. :)

Náramky jsou na šňůrce a velikost je nastavitelná díky posuvnému uzlíku. 

200,-


Druhy minerálů

BERAN

Přírodní ametyst- Podporuje střízlivé uvažování, logické myšlení, schopnost neutrality a soudnosti, skromnost, cudnost a zdrženlivost. Má uklidňující účinky.

*

BÝK

Přírodní růženín- Pomáhá projevovat city. Dodává lásku a krásu, podporuje něžnost, mírnost a přátelskost. Podněcuje citlivost a vnímavost vůči ostatním i sobě samému. Podporuje fantazii, inspiraci a tvořivost. Učí sebeúctě a sebelásce.
Odstraňuje strach.

*

BLÍŽENCI

Přírodní tygří oko- Posiluje odvahu, podporuje psychickou harmonii, rozhodnost a koncentraci. Léčí deprese a chrání před duševními chorobami.

*

RAK

Přírodní růžový avanturín- Podporuje duševní zdraví a sebehodnocení. Navozuje klid, rovnováhu a rozkládá negativní emoce.

*

LEV

Přírodní praskaný křišťál- Projasňuje mysl, nabíjí novou energií, zklidňuje a podporuje neutralitu. Odstraňuje negativní emoce, chrání auru a odstraňuje bloky bránící volnému toku energie v těle.

*

PANNA

Přírodní karneol- Podporuje vitalitu a tvůrčí schopnosti. Pomáhá při nedostatku motivace, tlumí hněv a zlobu. Dodává sebedůvěru, chrání myšlenky, tlumí lenost, nečinnost a nezájem. Dodává chuť do života. Používá se jako psychická podpora při léčbě těžkých nemocí.

*

VÁHY

Přírodní krajinový jaspis- Podporuje toleranci a trpělivost. Zbavuje nerozhodnosti, podporuje nezištnost, skromnost a soucit. Posiluje dobrou vůli, zjasňuje mysl, potlačuje deprese, chrání před zlobou a nenávistí.

*

ŠTÍR

Přírodní bláznivý achát nebo indiánský achát- Je uklidňující a ochranný kámen. Dodává novou energii a pomáhá překonávat negativní pocity. Léčí vnitřní zlobu, posiluje lásku a je užitečný při citových zklamáních. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, odstraňuje vnitřní napětí a zmírňuje stres.

*

STŘELEC

Přírodní topaz- Pomáhá při depresích a neodůvodněném strachu. Podporuje kreativitu a koncentraci, chrání před nervovým přepětím a chronickým vyčerpáním. Je dobrou prevencí proti tzv. syndromu vyhoření, zklidňuje a zkvalitňuje spánek. Léčí nespavost.

*

KOZOROH

Přírodní onyx- Působí proti smutku, podporuje sebevědomí, mírní deprese, dodává odvahu, odstraňuje strach z temna a neznáma. Podporuje soustředění a pokoru, sebekontrolu.

*

VODNÁŘ

Přírodní akvamarín- Symbolizuje odvahu a zklidňuje mysl. Podporuje komunikaci s vnitřním já, zahání strach a stres. Mírní agresivitu.

*

RYBY

Přírodní bílý tyrkys- Pomáhá k vyjadřování vlastních myšlenek. Chrání auru a pohlcuje škodlivé vlivy. Zesiluje intuici a vyrovnanost. Podporuje úspěch, štěstí a klid v rodině.